Дорогі  друзі!

Я хочу сказати вам прості і близькі слова. Це слова підтримкиповаги і вдячності до кожного з вас — до знайомих і незнайомих, рідних і далеких, добрих і прекрасних. До вас – мої земляки, мешканці Чернігівщини.

Думок завжди більше, ніж слів, коли я звертаюся до вас, коли я спілкуюся з вами під час наших теплих зустрічей. Чернігів, Ніжинщина, Носівщина, Варвинщина, Срібнянщина, Ічнянщина – кожен куточок нашого славетного сіверського краю для мене рідний і близький. За 4 роки ми з вами зробили дуже багато важливих справ. А скільки ще чекає попереду! Я вірю, що майбутнє неможливо передбачити, але його можна створити, адже будь-які зміни починаються з бажання та мети.  І за цим завжди стоять люди, які готові генерувати ідеї, ділитися своїми знаннями і досвідом, об'єднуватися в команди і наполегливо працювати.

Я бажаю успіху кожному з нас і всій нашій країні. На це я покладаю свої надії, і для цього я наполегливо працюю. Я вірю, що разом у нас все вдасться!

Я бажаю кожній українській родині бути багатими на міцне здоров`я, на щастя, на кохання. Я бажаю Божої підтримки на всіх Ваших життєвих шляхах.

Радісних і щасливих зимових свят!

Щасливого Нового Року та Різдва Христового!