За сприяння народного депутата України Олександра Кодоли цього року в його 209 виборчому окрузі з’являться чотири нових футбольних міні-поля із штучним покриттям. Ніжині, в Талалаївці Ніжинського району, в Носівці та Варві.


Зокрема вже будується футбольне поле біля міського стадіону в Ніжині, кошти на яке в розмірі 1млн. 400 тис грн. виділено депутатом з фонду соціально-економічного розвитку регіонів.
Також Олександр Кодола особисто запропонував громадам і пролобіював перед Мінрегіонбудом щоб будівництво футбольних полів у Носівці, Варві та Талалаївці Ніжинського району включили до державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». На реалізацію цієї програми в державному бюджеті 2017 року було передбачено 270млн. грн. Відбір проектів здійснювався спеціально створеною комісією Мінрегіонбуду.
На думку народного депутата, програма «Будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» сприяє не тільки розвитку фізкультурного руху та спорту, вона формує у громад раціональний підхід до фінансування інфраструктурних об’єктів.
"Поява нових спортивних майданчиків свідчить про готовність громад працювати з державою. Адже співфінансування будівництва подібних об'єктів з місцевих бюджетів є одною з головних умов підтримки центральним бюджетом. Лише громада повинна контролювати ефективність використання коштів та протидіяти будь-яким корупційним проявам. Тому я дуже радий, що наші спільні з громадами зусилля успішно будуть реалізовані цього року”, — підкреслив Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли