У Ніжині продовжується підрахунок голосів Територіальною виборчою комісією. Але вже відомі перші, близькі до остаточних, результати. Згідно з ними вже можна сформувати картину, якою буде Ніжинрада 8-го скликання.


38 депутатів, від 10 політичних сил представлятимуть інтереси Ніжинської об’єднаної територіальної громади.
Партія «За Майбутнє»  набрала 20,2 % голосів. Від неї в раду зайдуть 8 депутатів: Володимир Мамедов, Андрій Віротченко, Валентина Градобик, Наталія Радченко, Микола Кушнір, Євген Луняк, Олена Нікітенко, Вячеслав Дегтяренко.

На другому місці у виборчих перегонах стала партія «Опозиційна платформа За Життя» – 13,8%. 5 депутатів від неї проходять у міську раду: Олег Баранков, Олександр Утенко, Станіслав Черпіта, Любов Клименко, Юрій Хоменко.
Третьою за кількістю здобутих голосів стала «Рідний дім», набравши 10,5%. 4 депутатів представлятимуть політсилу у раді: Анатолій Лінник, Світлана Алєксєєнко, Віталій Кубрак, Владислав Корман.
Президентська партія «Слуга народу» не увійшла до трійки лідерів, але від «Рідного дому» відстала не набагато, набравши 10,3 % голосів. Від партії пройшло 4 депутати: Олександр Багнюк, Вячеслав Івашин, Юлія Дригулич, Юрій Хоменко.
П’ятою стала партійна організація «Європейська Солідарність» з набраними 9,2%. Олександр Шалай, Юрій Філоненко, Андрій Гомоляко та Ігор Шалай увійдуть у Ніжинраду.
7,2% набрала партія «Самопоміч». Троє депутатів від партійної організації увійдуть в раду: Констянтин Смалій, Дмитро Тимошик, Михайло Одосовський.
Стільки ж відсотків набрала «Сила і Честь» відкривши дорогу у раду трьом депутатам: Андрію Деркачу, Світлані Кірсановій, Олені Костіковій.
«Радикальна партія Олега Ляшка» на 8-ій сходинці з 6,7%. Олександр Безпалий і Вячеслав Глотко заходять у раду.
Майже на рівні партія «Наш Край» – 6,4%. Володимир Король й Ірина Онокало проходять, будучи першими в списку.
«Батьківщина» – 6,2%. Партія матиме лише двох депутатів у раду Валерія Салогуба та Сергія Охонька, який також пройшов у обласну раду і наразі визначається, де залишитись представляти інтереси ніжинців.
Партія «Удар» стала єдиною політсилою, яка не пройшла у раду, набравши лише 2,5%.

Джерело: Нежатин