У одній з найвіддаленіших від центру шкіл Ніжина – ЗОШ № 13, що на Фрунзівці справжнє свято. Учні та вчителі не приховують радості та захвату, адже відтепер навчальний заклад матиме сучасний коп’ютерний клас. Завдяки залученим народним депутатом України Олександром Кодолою коштам у школі з’явилося сім новеньких ноутбуків, а найближчим часом оновиться також сцена та куліси в актовій залі.

У рамках робочої поїздки Олександр Кодола завітав до ЗОШ № 13, де взяв участь у відкритті оновленого освітнього простору. До непересічної події приєдналися і члени його команди, а також заступник міського голови Григорій Олійник та місцеві депутати, котрі у міськраді представляють депутатську групу «Фрунзівка».

– З тринадцятою школою ми знайомі вже чимало часу і відвідуємо не вперше. – наголосив Олександр Кодола під час урочистого відкриття. – Ще в липні цього року в рамках робочої зустрічі визначили основні завдання нашої спільної роботи. І сьогодні вже через декілька місяців ми маємо результати. Надзвичайно приємно, що сьогодні є можливість залучати з бюджету кошти на користь дітей, незважаючи на ситуацію в державі. Адже підтримка освіти завжди має бути в пріоритеті, незважаючи на те школа віддалена, чи центральна. Впевнений це не остання наша зустріч, попереду ще чимало задумів.

Директор школи Світлана Несклада не приховує, що стара комп’ютерна техніка багато в чому обмежувала уроки інформатики. Та відтепер, завдяки підтримці нардепа, є всі можливості для повноцінного навчального процесу і розвитку учнів. Тим більше такий подарунок вдвічі приємний, адже скоро школа святкуватиме столітній ювілей.