Для покращення благоустрою міста, комунальним підприємством “Виробниче управління комунального господарства” закуплена спеціальна машина з прибирання снігу.SAM_1-1

Снігоприбиральна машина MEGA DL 7M – пристрій, який призначений для прибирання снігу на малих і середніх площах. Снігоприбиральник обладнаний потужним бензиновим двигуном 7 к.с.
Основні переваги снігоприбиральника MEGA DL 7M: низький рівень шуму, антивібраційна система, можливість роботи навіть при дуже низькій температурі, висока якість очищення снігу.
Зчеплення на мерзлій поверхні забезпечують пневмоколеса з антипробуксовочним протектором.
Викид снігу здійснюється на 180° за допомогою дефлектора, який виготовлений з міцного пластику. Сталевий шнек без проблем впорається навіть з закляклим снігом. Коробка передач (5 вперед / 2 назад) дозволить оператору вибрати оптимальну швидкість для снігоприбиральних робіт.

Машина вже почала працювати на вулицях міста і дебютом стало прибирання снігу на алеях міського розарію. В плани робіт такої техніки входить прибирання снігу на алеях парків, скверів та громадських місць де не зможе впоратися важка і великогабаритна техніка.

Прибирання за допомогою такої машини – це великий крок уперед до поліпшення благоустрою міста в зимовий період та покращення якості та швидкості прибирання снігу в Ніжині в цілому.

5-1 SAM_1-2 SAM_2-1 SAM_3-1 SAM_4-1

Джерело: Унєніж