Носівське підприємство ТОВ науково-виробничий комерційний центр “Прес”бере участь у міжнародній виставці “Енергетика в промисловості”, яка зараз проходить в Київському виставковому центрі.

Носівське підприємство “Прес”, яке займається виробництвом обладнання конвеєрних ліній, машин та механізмів будіндустрії, постійний учасник різноманітних промислових виставок всеукраїнського та міжнародного рівня. На сьогодні це- одне з основних підприємств Носівського району і, відповідно, один з основних платників податку. Підприємство, як завжди, гідно представило свою продукцію і на цьому престижному виставковому заході.

Народний депутат привітав очільника підприємства Почесного громадянина міста Носівка Григорія Волошина, голову Носівської РДА Вікторію Вершняк, голову Носівської районної ради Анатолія Красносільского із участю у виставці, побажав нових контрактів і подальшого розвитку підприємства.

“Розвиток промисловості, виробничої сфери — основа успішності будь-якої громади. Сьогодні ТОВ “Прес” є  одним із таких стовпів, на яких тримається носівська громади. І я хочу побажати, щоб таких підприємств у нас ставало все більше”, — підкреслив народний депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли