Віталій Куций, який вчора переміг в «Караоке на майдані» в Носівці, сьогодні брав участь у зйомках програми Ігоря Кондратюка на столичному майдані, куди приїхав наш народний співак у супроводі групи підтримки: донечки Катрусі, дружини Лілії, кумів, друзів.

Оскільки він вже переможець, змагання для Віталія почалося відразу з другого туру. Він відразу ж полонив своїм співом, а виконував пісню О.Вінника (передача буде присвячена до ювілею цього співака). «Хочу на берег океана» , яка принесла нашому Віталію перепустку до фіналу. А пісня Дзідзьо «Розлук не буде»- звання "Переможець гри «Караоке на майдані» від 29 липня 2018 року і 1020 грн у капелюсі. Саме на цю дату 29.07.18 р припадає трансляція в ефірі гри, де переміг наш Віталій.

Традиційно одержав переможець медаль, ще одну футболку і плазмовий телевізор LG. А ще неймовірні емоції від надзвичайної напруги та переживань зранку до відчуття справжньої радості після перемоги. Вітаємо Віталія, пишаємось його успіхом і бажаємо, аби саме він став переможцем гри у кінці року.

Віримо, що це станеться, адже для нашої громади Віталій Куций вже давно — народний співак!

Прес-служба Носівської міської ради

Джерело: Носівська ОТГ