10  вересня у великому залі Ніжинської міської ради відбулась урочиста частина святкування Дня фізичної культури та спорту України. На зібрання прийшов увесь спортивний актив міста разом з кращими спортсменами та тренерами за підсумками року. Привітав спортсменів та вручив грамоти від виконавчого комітету міський голова Анатолій Лінник.

Від імені народного депутата України Олександра Кодоли привітав ніжинських спортсменів представник нардепа Олексій Пірковський.

«Від імені народного депутата Олександра Кодоли вітаю Вас з Днем фізичної культури та спорту. Ніжин має чудові спортивні традиції, власних чемпіонів у різних видах спорту, навіть людей які увійшли до книги рекордів України. Гордитися є чим. У це свято бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України!», — такими словами привітав спортивний актив міста Олексій Пірковський та вручив Грамоти і Подяки від народного депутата України Олександра Кодоли.

Нагадаємо, що Олександр Кодола бере активну участь у розвитку спортивного життя нашого міста. Це не тільки проведення різноманітних спортивних заході, але й розвиток спортивної інфраструктури. За його ініціативи у місті за останній час з’явилося сучасне міні футбольне поле, тривають роботи над реконструкцією плавального басейну, найближчим часом повинен з’явитися боксерський ринг під відкритим небом і великий спортивний майданчик на вул. Космонавтів.

Вже традиційним став патріотичний велопробіг до Дня Конституції України, започаткований депутатом у 2015 році, на який збираються сотні любителів велоспорту і здорового життя Ніжина.

А цього річ ще однією ініціативою нардепа стали загальноміські спортивні змагання «Спортивний Ніжин – здорова нація» серед загальноосвітніх шкіл міста. Як ми повідомляли раніше, змагання стартують 22 вересня.