Середнє зростання тарифів по Україні на водопостачання (холодну воду) може скласти 15%.

Таку заяву зробив Дмитро Соломка, заступник директора Департаменту з регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення Національної комісії з регулювання сфери енергетики і комунальних послуг, повідомляє УНІАН.

voda-1100x550

За новими тарифами київській сім'ї з трьох осіб доведеться платити за холодну воду приблизно 130 — 150 гривень за місяць.

Представник НКРЕКП підкреслив, що головними причинами зростання тарифів на холодну воду є зростання тарифів на електроенергію, а також зниження обсягів споживання.

«Більшою мірою зростання обумовлюється зміною ціни на електроенергію, проте сильний вплив чинить і зміна обсягів споживання, що значно впали протягом останнього року», — зазначив Соломка.

Він також додав, що ставки тарифів затверджуються НКРЕКП за пропозиціями, які надходять від ліцензіатів комісії – регіональних водоканалів. Тому перегляд тарифу йде планомірно, нічого зайвого не допускається.

Нагадаємо, раніше НКРЕКП прийняла постанову, якою передбачається поетапне підвищення тарифів на електроенергію для населення.