За результатами підтримання прокурорами обвинувачення у суді засуджено мешканця м. Ніжина, який вчинив злочини проти правосуддя.

В ході судового розгляду встановлено, щомешканець м. Ніжина умисно, будучи попередженим про кримінальну відповідальність за ст. 383 КК України (завідомо неправдиве повідомлення органу досудового розслідування про вчинення злочину), усвідомлюючи, що вказане повідомлення про вчинення злочину є неправдивим, звернувся до Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області із заявою про вчинення злочину щодо незаконного заволодіння іншою особою його транспортним засобом.

У подальшому у кримінальному провадженні, розпочатому на підставі вищевказаного повідомлення про вчинення злочину, обвинувачений умисно, усвідомлюючи, що вказані відомості є неправдивими, дав завідомо неправдиві показання як потерпілий щодо незаконного заволодіння його транспортним засобом іншою особою.

У результаті чого невинну особу притягнуто до кримінальної відповідальності.

В судовому засіданні прокурором повністю доведено вину обвинуваченого у вчинені вказаного злочину. 

При визначені покарання суд врахував позицію прокурора та засудив винну особу до 4 років  обмеження волі. Відповідно до Закону України «Про амністію в 2016 році» чоловіка звільнено від відбуття покарання у зв’язку з амністією.