Сьогодні, 14 грудня, в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ніжинці зібралися біля пам’ятного знаку «Дзвони Чорнобиля».

Пише uezd.com.ua.

Цього дня 1986-го закінчили будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком атомної станції. Завдяки мужності та жертовності тисяч ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС ми зараз можемо жити й дихати. Нам не довелося тікати зі своїх домівок. Своїм подвигом ліквідатори подарували нам майбутнє.

Біля пам'ятного знаку «Дзвони Чорнобиля» настоятель храму святої Покрови отець Михаїл звернувся до ніжинців і закликав пам'ятати померлих і ту велику працю, і велику пожертву, яку чорнобильці поклали за наших дітей, за нас всіх.

Заступник міського голови Сергій Смага, радник міського голови Ольга Орел, начальники управлінь, керівники комунальних установ, ніжинці, що взяли участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, директори шкіл, молодь Ніжина поклали квіти до пам'ятного знаку «Дзвони Чорнобиля» в пам'ять про померлих ліквідаторів, що пожертвували своїм життям за нашу безпеку і здоров'я.

Вічна Пам'ять померлим і низький уклін живим ліквідатором. Ваш подвиг навічно залишиться в історії, і в наших серця.

Наталія Кисіль