Район Круча в Ніжині мало чим нагадує центральні вулиці міста. Пустирі, занедбані покинуті будинки з розбитими шибками, багнюка й незалатані дірки на дорогах, нечасті автобуси, яких чекаєш на морозі чи в негоду годинами… Здається, цивілізація й комфортне життя до району просто не дійшла.

Щоб покращити умови свого проживання, місцеві жителі час від часу прибирають занехаяну територію біля себе, садять квітники та клумби, підсипають дороги, виносять сміття. Втім, без спеціальної техніки й належної фінансової підтримки такі дії особливого результату не приносять. Тому, аби якось достукатись до “локомотива” й рушія міста, на сайті Єдиної системи місцевих петицій створили петицію, у якій мова йде про облагородження району Круча.

Автор петиції пропонує зробити систематичний рух 11,12 автобусних маршрутів до цього району з розміщенням на зупинках графіку руху з інтервалами, оскільки жителі Кручі не можуть вчасно потрапити на роботу, повести дитину в школу, дитсадок чи до лікарні; на місці пустиря (що біля маленького мосту на зупинці Черняховського) створити дитячий майданчик, парк, висадити дерева; облаштувати футбольне поле, перекладину чи бруси; зробити дорогу, що вела б до моста, викласти її бруківкою; встановити злив, аби вода стікала до річки Остер.

До кінця збору підписів залишилось 90 днів. Наразі зібрано 2 підписів із 100.

Підписати петицію можна тут.