Серед найболючіших питань, які хвилюють жителів Ніжина, — благоустрій прибудинкових територій. Вчора, 23 грудня, на прийомі у міського голови Олександра Кодоли дане питання порушили троє відвідувачів.

Одна з ніжинок проживає на вул. Незалежності, 42.   «У нашому районі – чимало діточок. Я теж доглядаю маленького онука, щодня з ним гуляю та користуюся дитячим візочком. Коли йде дощ, наш район перетворюється на море-океан, який з малечею дуже важко перетнути. Три роки тому тут ніби починали щось робити, якісь чоловіки щось вимірювали. Але згодом і вони зникли», — скаржилася міському голові жінка.

«Вже зробили проектно-кошторисну документацію на ремонт дороги від вул. Синяківської до вул. Корчагіна і подали на «Велике будівництво». До цього проекту, вартість якого складає 28 млн. грн., повинен увійти і ваш відрізок дороги», — пояснив начальник Управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко.  

Ще один ніжинець дбає про облаштування прибудинкової території на вул. Березанська, 8А.  З його слів, з під'їзду неможливо вийти через постійну калюжу, тому що немає стоку води. Немає можливості й автівку тут припаркувати.

«На реконструкцію потрібно мінімум 600 тис. гривень. Навесні щось вирішимо», — пообіцяв А. Кушніренко.

Третя ніжинка виступила від імені мешканців будинку 126 по вул. Шевченка. Прохання до місцевої влади – аналогічне: через багнюку люди не можуть вийти з під'їздів.

«Там потрібно більше 2 млн. гривень. Поточний ремонт навіть розпочинати не варто. Доведеться робити окремий проект по даному будинку», — зазначив А. Кушніренко.

«Звичайно, 2 млн. гривень – це великі кошти. Тоді давайте зробимо хоча б перший етап у наступному році», — запропонував міський голова Олександр Кодола.

Відвідувачі щиро подякували очільнику міста за порозуміння та надання вичерпних відповідей.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото Ніжинської міської ради