Сайт «УН» неодноразово інформував про те, що Ніжинський міський голова Олександр Кодола надавав доручення відповідним службам зробити інвентаризацію незаконно встановлених гаражів у Ніжині.

І ось днями Муніципальна варта Ніжина почала вручати власникам ніжинських гаражів повідомлення з вимогою звернутися з правовстановлюючими документами на свої споруди до їх підприємства або ж демонтувати за власний кошт тимчасову споруду. Для отримання детальної інформації необхідно з документами звернутися за адресою: м. Ніжин, вулиця Богушевича, 8.

«А що далі?» — поцікавилася журналіст сайту «УН» у в. о. начальника Муніципальної варти Віталія Сірика.

«Наскільки мені відомо, на найближчій сесії Ніжинської міської ради депутати вирішуватимуть, в який спосіб ніжинці зможуть узаконити тимчасові споруди, адже незаконно встановлених споруд у місті, як виявилося, — 95%. Існують навіть вулиці, забудовані у такий спосіб. Причому це стосується не лише гаражів. Ніжинці будують на свій розсуд сараї, де хочуть, захоплюють у громадських парках земельні ділянки. Зрозуміло, людям не подобається, коли їх змушують оформлювати правовстановлюючі документи на тимчасові споруди, але це єдине правильне рішення, за допомогою якого можна навести лад у місті», — зауважив Віталій Віталійович.

На підтвердження слів про незаконні захоплення землі комунальної власності – чергове звернення ніжинки до Муніципальної варти у соцмережі:

«Перевірте на вул. Шевченка МПС! Там не те, що гаражі — там такі літні кухні побудували (не законно)!  Вони — ніби господарі всього: і дерева їхні, і лавки… Ані вишні не можна з'їсти, ані яблука підняти… Все навкруги їхнє!».

Тож роботи в цьому напрямку, як ми бачимо, ще багато.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет