Шановні жителі Ніжинщини!

Ніжинська районна військова адміністрація від початку вторгнення російських військ на територію України цілодобово виконує функції держави як представник органів виконавчої влади: видаються розпорядження та доручення органам місцевого самоврядування, керівникам установ та підприємств усіх форм власності для належної обороноздатності нашого регіону та забезпечення життєдіяльності населених пунктів району.

Не час для піар-кампаній, виступів та постів – це посил для тих громадян, які їх очікують від мене як начальника військової адміністрації. Час для консолідації зусиль і об’єднання навколо спільної мети – перемоги наших ЗСУ та всього українського народу у війні з рф!

Знову звертаю увагу усіх громадян: читайте інформацію про події, які відбуваються, лише з офіційних джерел інформації!

Сьогодні, на жаль, багато інформації з’являється у різноманітних групах та на особистих сторінках у соціальних мережах, яка є неправдивою.

Наполегливо прошу усіх блогерів, адміністраторів та модераторів різноманітних груп припинити відверту дезінформацію, поширення панічних настроїв, власних здогадів та висновків!

Усе це розцінюється мною як дестабілізація ситуації у час воєнних дій та може мати певні наслідки відповідно до законодавства про воєнний стан в Україні!

З повагою начальник Ніжинської районної військової адміністрації Григорій Ковтун