«НіжинТеплоМережі» планує встановити нові тарифи на свої послуги. Такий проект рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води по товариству з обмеженою відповідальністю» підприємство подало до виконавчого комітету.

ТОВ «НіжинТеплоМережі» пропонує встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання (з ПДВ):

для потреб населення тариф на теплову енергію 1601,45 грн/Гкал за такими складовими: тариф на виробництво теплової енергії 1488,88 грн/Гкал ; тариф на транспортування теплової енергії 102,29 грн/Гкал; тариф на постачання теплової енергії 10,28 грн/Гкал;

для потреб бюджетних установ тариф на теплову енергію 2210,33 грн/Гкал за такими складовими: тариф на виробництво теплової енергії 2097,76 грн/Гкал ; тариф на транспортування теплової енергії 102,29 грн/Гкал; тариф на постачання теплової енергії 10,28 грн/Гкал;

для потреб інших споживачів тариф на теплову енергію 2210,33 грн/Гкал за такими складовими: тариф на виробництво теплової енергії 2097,76 грн/Гкал ; тариф на транспортування теплової енергії 102,29 грн/Гкал; тариф на постачання теплової енергії 10,28 грн/Гкал;

А також встановити ТОВ «НіжинТеплоМережі» структуру тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для населення: централізоване опалення:

для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії 1613,25 грн./ Гкал

для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії (щомісячно протягом опалювального періоду) 34,38 грн. за 1 кв. м централізоване постачання гарячої води — за умови підключення рушникосушильників 95,79 грн. за 1 куб.м — за умови відсутності рушникосушильників 88,46 грн. за 1 куб.м 4.

Також встановити ТОВ «НіжинТеплоМережі» тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків (з ПДВ):

за умови підключення рушникосушильників 93,10 грн. за 1 куб.м

за умови відсутності рушникосушильників 86,69 грн. за 1 куб.м.

Встановити ТОВ «НіжинТеплоМережі» тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) (з ПДВ):

для бюджетних установ 116,53 грн. за 1 куб.м

для інших споживачів 116,51 грн. за 1 куб.м

Встановити ТОВ «НіжинТеплоМережі» структуру тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення).

Й встановити норму споживання теплової енергії на централізоване опалення житлових будинків (населення) без будинкових приладів обліку теплової енергії — 0,1311 Гкал/м 2 опалювальної площі на опалювальний період тривалістю 187 діб.

З проектом рішення та його додатками можна ознайомитись за цим посилнням.