Минулого тижня до Ніжинського Центру надання адміністративних послуг завітали представники Міністерства цифрової трансформації України. Про це вчора, 15 листопада, на щотижневій оперативній нараді повідомив начальник ЦНАПу Володимир Градобик.

«Ми працюємо над тим, щоб сучасні Центри надання адмінпослуг були відкриті для українців у кожній громаді», — кажуть представники Мінцифри.

З цією метою у регіонах впроваджено Програму, коли громадяни мають можливість оцінити роботу того чи іншого ЦНАПу. Ніжинський Центр надання адмінпослуг – не виключення. Жителі Ніжинської громади можуть висловити свої думки щодо роботи установи.

Представники Мінцифри ознайомилися з роботою Ніжинського ЦНАПу, залишили банери з номерами телефонів, за якими громадяни можуть поділитися своєю думкою.

Також для цього задіяно спеціальний чат-бот. На сайті Ніжинської міської ради є спеціальний електронний банер, який скерує користувача у належному напрямку.

Перші результати всеукраїнської оцінки якості адмінпослуг перевищили очікування Мінцифри. Виявилося, що 90% людей, які відвідали ЦНАПи у своїх регіонах, залишилися задоволені сервісом.


Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет