«На фоні напруженої ситуації щодо захворювань, про які звітують наші лікарі, полюбляю слухати інформацію про те, що у нас в Ніжині дітки народжуються», — зазначив сьогодні, 29 листопада, головуючий щотижневої оперативної наради, перший заступник Ніжинського міського голови Федір Вовченко перед виступом гендиректора Ніжинського пологового будинку Валерія Якуби.

І радіти є чому. Протягом минулого тижня у Ніжинському пологовому будинку народилося 15 діток. З них – 9 хлопчиків і 6 дівчаток.

Це, так би мовити, буденні моменти. Але є й проблемні.

Керівник медзакладу підкреслив, що пологовий будинок так само, як і міська лікарня, потребує аварійного живлення.

«Ми теж хірургічна служба. І раптом станеться так, що пацієнтка — на операційному столі, а живлення відключилося. У нас є ліхтарі, але при потребі вони довго не протягнуть», — зауважив В. Якуба.

«Потрібно – значить, робитимемо й в пологовому аварійне живлення», — підкреслив Ф. Вовченко.

Крім того, керівник медзакладу звернувся з проханням приділити ще більше уваги пологовому будинку – хочеться й резервне живлення, й пандуси. І не тільки.

Перший заступник міського голови Ф. Вовченко зауважив, що місцева влада завжди приділяла й надалі приділятиме увагу розвитку медицини міста. Але наразі першочергове питання – завершення приймально-діагностичного відділення у рамках «Великого будівництва» у міській лікарні, яке відбувається за програмою Президента України.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет