В противному випадку міськвиконком розгляне питання про розірвання існуючого договору перевезення.

Про це УН стало відомо на засіданні постійної комісії міської ради з майнових та житлово-комунальних питань, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього середовища, 8 лютого.

За словами самих перевізників, проблем з пасажирськими перевезеннями у Ніжині немає,  -

«Якщо пасажири незадоволені станом перевезень за маршрутом, то вони мають змогу зателефонувати безпосередньо керівництву. Номер телефону вказаний в кожній маршрутці. Громадяни практично не телефонують. Якщо до керівництва перевізника надходять дзвінки, ми приймаємо міри. Деяких водіїв звільняють за порушення.»

Однак присутні члени комісії та представники громадськості заперечили відсутність проблем. Зокрема було наголошено на недотриманні графіку перевезень за маршрутами №9, № 9а, № 11, № 12 та № 13. Разом з тим, громадськість незадоволена рівнем культури деяких водіїв.

В контексті розгляду питання, на засіданні, обговорили проблему ігнорування деякими водіями посвідчень про безкоштовний проїзд пільговим категоріям.

Було уточнено, що обмеження на безкоштовне перевезення пільговиків існує в наступному обсязі: 2 пасажири на рейс автобусом «Рута», 4 – автобусом марки «ПАС». На решті маршрутних автомобілів обмеження не діють.

З кожним перевізником укладений договір на перевезення пасажирів. Даним договором передбачене бездотаційне та безкоштовне перевезення наступних пільгових категорій населення: інвалідів війни всіх груп, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС 1 категорії, учасників бойових дій, інвалідів загального захворювання 1 групи  (безстроково). Про це вказано на офіційному сайті Ніжинської міської ради.

Перевізникам дали термін у 2 тижні на вирішення проблеми, інакше договір можуть розірвати. При комплексному моніторингу якості послуг маршрутних перевезень особливу увагу звернуть на рівень культури обслуговування та на дотримання графіку перевезень.

Підвищення тарифів буде розглядатися лише після моніторингової перевірки, — було сказано на засіданні.

Перевізник бідкається, що за 2 тижні усі маршрути зупиняться, оскільки не буде чим заправляти автобуси.

Разом з тим, перевізники жаліються на дефіцит водіїв.

«Дайте нам водіїв, ви ставите нас на коліна!», — проголосили перевізники.

Ольга Рогачова