Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Київський національний університет імені Тараса Шевченка стали абсолютними лідерами рейтингу ТОП-200 університетів України у 2018 році та розділили першу сходинку.

Відповідний  новий академічний рейтинг вишів «Топ-200 Україна 2018» було створено Центром міжнародних проектів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

П’ятірку кращих вишів за рейтингом «ТОП-200 Україна 2018» закривають Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» з показником 44,70 та Національний університет «Львівська політехніка» з результатом 44,66.

Із повним рейтингом можна ознайомитися на сайті за цим посиланням. Чернігівський національний технологічний університет у рейтингу посідає 93 сходинку, Національний університет «Чернігівський колегіум імені Т.Г. Шевченка» – 155, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя – 174.

Урядовий портал

Джерело: Чeline