Із 3 по 9 березня о 18:00 у стінах  Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М. Коцюбинськького відбудеться концерт на одну дію «Одного разу навесні...».17021958_1302414123158114_2656941234221135420_n

Анотація:

Існує теорія, що чоловіки та жінки з різних планет, і це може пояснювати різницю в їхніх поведінках та світоглядах. Жінки полюбляють інколи зібратися та трішки попліткувати. А от про що говорять чоловіки, коли їхніх дам немає поряд? Ну, звісно ж, про жінок. А ще про роботу, гроші, машини, футбол… але в основному, все ж таки, про жінок.

Колектив театру вітає чарівних жінок зі святом 8 Березня і запрошує на святковий театралізований концерт, присвячений цьому прекрасному весняному дню. Улюблена музика, задушевна атмосфера та заряд позитиву, що ллється зі сцени, зроблять ваш вечір незабутнім і ми гарантуємо, що цей коктейль із життєвого сценарію, чудової акторської гри та іскристого гумору прийдеться по душі як жіночій, так і чоловічій аудиторії. Відкиньте усі негаразди, життєві проблеми та пориньте у світ театрально-музичного задоволення. Адже найдорожчі почуття – щастя, радість, надія, кохання – пов’язані саме з нею, з Жінкою.

Тож якщо ви хочете дізнатись, про що говорять чоловіки, завітайте до нашого театру. На вас чекає дещо особливе…

У концерті задіяний УВЕСЬ творчий колектив театру.

Каса працює щоденно, крім понеділка, з 10°° до 18°° та за годину до початку вистави у приміщенні театру,а також ви зможете придбати білети на першому поверсі ТОВ «Прогрес».