За сприяння Чернігівського об’єднання самаритян України та фінансової підтримки ЕПАМ Сістемс, Всеукраїнського благодійного фонду «Крона», за сприяння уряду Німеччини акушерське відділення Ніжинського пологовоого будинку поповнилося новим медичним обладнанням: двома сухожаровими шафами для дезінфекції інструментарію, спеціальними моніторами для діагностики захворювань у новонароджених дітей, новою щільовою лампою. Обладнання вручила лікарям представник об’єднання самаритян Ірина Балакирєва.

— Обладнання, яке ми сьогодні отримали, необхідне для повсякденної нашої роботи, – говорить головний лікар Валерій Якуба. — Те, що в нас є, вже давно морально застаріло.

Від імені колективу головний лікар висловив щиру подяку громадській організації за розуміння і турботу, за щедрий подарунок. Сьогодні в умовах бюджетного дефіциту дуже важко придбати медичне обладнання.
Ірина Балакірєва зазначила:

« Це обладнання — невеличка частина того , що ми можемо зробити, щоб ви могли рятувати жінок і діток. Їх добре вже знають в області. Адже громадська організація надає допомогу багатодітним сім’ям, дітям-інвалідам, сім’ям загиблих учасників АТО, медичним закладам міста, одиноким громадянам».

Джерело Ніжинська міська газета «Вісті»

Фото Валерій Кичко