А чи знали Ви, що торгова марка «Као-Као» випускає новий продукт — гарячий шоколад?
Неподалік від Ніжина, у селі Вертіївка, підприємство «Као-Као» займається виготовленням какао та кави, які вже користуються популярністю на харчовому ринку. Але тепер на полицях магазинів Ви можете знайти ще й гарячий шоколад!
gr_18.04.2016_vertievka_kreshatik_30
Скільки насолоди дарує чашка такого шоколаду, його незрівнянний аромат і смак. Здається, що п'єш справжній напій Богів.
А Ви чули про те, як саме з'явився шоколад?
У 1850 році англієць Джозеф Фрай створив першу плитку шоколаду. Раніше люди пили суміш із пересмажених какао-бобів, холодної води та гострого перцю, проте вчений удосконалив рецепт. Він замінив гострий перець на цукор, додав молока і розігрів усі ингредієнти для кращої розчинності. Завдяки його винахідливості, сьогодні ми можемо насолоджуватися таким смачним гарячим шоколадом!
Окрім того, він має безліч корисних властивостей. А саме: завжди підіймає Ваш настрій, благотворно впливає на пам’ять, збільшує працездатність, є джерелом вітамінів А, D, В1, С, Е, тому поліпшує Ваш життєвий тонус. Американські вчені відкрили, що в шоколаді містяться антиоксиданти, дія яких посилюється при нагріванні. Тому цей напій уповільнює старіння, покращує кровообіг і запобігає розвитку онкозахворювань. А ще регулярне вживання гарячого шоколаду розріджує кров і перешкоджає утворенню тромбів. Відомо, що шоколад допомагає справлятися з депресією і навіть може бути засобом профілактики захворювань серцево-судинної системи. Регулярне вживання гарячого шоколаду робить людей більш щасливими. Це відбувається завдяки ендорфіну, що міститься в напої. До того ж, солодкий гарячий шоколад містить набагато менше цукру, ніж плитковий, що дуже корисно для фігури.
Коли у Вас поганий настрій чи туга, коли треба сконцентруватися на роботі чи просто розслабится ввечері, філіжанка гярячого шоколаду — найкращий вибір. Тільки цей напій по-справжньому зігріє і надихне.
Щоб приготувати чашечку гарячого шоколаду, не потрібно багато часу і неабияких кулінарних навичок. Ви можете навіть експерементувати, додавши у напій трішки кориці, вершків, лікеру або шматочків солодкого зефіру.
Ви ще й досі не скуштвали цього напою? Нумо в супермаркет! Новий гярячий шоколад від торгової марки «Као-Као» вже чекає на Вас.