Ніжинський міський голова Олександр Кодола дуже уважно ставиться до кожної людини, котра звертається до нього за допомогою. Соціально незахищеним верствам населення – особлива увага.

Як повідомила вчора, 1 липня, на черговому засіданні виконкому Ніжинської міської ради начальник відділу квартирного обліку, приватизації житла та ведення реєстру територіальної громади  Оксана Лях, до міського голови неодноразово зверталася  сирота Альона Феньок з проханням вирішити її проблему.

Річ у тому, що раніше Альона як сирота отримала від держави (себто місцевої влади) кімнату в гуртожитку, розташовану на першому поверсі. Як виявилося, цю кімнату облаштували  з колишньої душової. Вогкість, грибок на стінах, штукатурка, що постійно сиплеться – ось в яких умовах мешкала дівчина в «новому» житлі.

«Кімната, яка не відповідає санітарно-епідеміологічним умовам для проживання», – таку коротку характеристику надали цьому житлу фахівці.

Міський голова О. Кодола, дізнавшись про ситуацію, надав доручення відділу квартирного обліку, приватизації житла  та ведення реєстру територіальної громади підшукати для сироти іншу кімнату.

Члени виконкому підтримали надання нового житла сироті Альоні Сергіївні Феньок.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет