Як повідомив сьогодні, 8 листопада, на щотижневій оперативній нараді при міському голові гендиректор Ніжинського пологового будинку Валерій Якуба,  за минулий тиждень Ніжинська міська громада поповнилася 16 жителями: серед немовлят – 9 хлопчиків і 7 дівчаток. Це гарна і, скажімо так, буденна новина.

А є й інші питання.

Щодо вакцинації вагітних.

«Минулої п'ятниці виступав доктор медичних наук, професор, академік НАМН України В'ячеслав Камінський. З його слів, в Україні від початку пандемії коронавірусу померли 84 породіллі, тільки за останні два тижні – 22 жінки. Вагітним не протипоказана вакцинація. Всі померлі жінки були не щепленими. Отже, вагітним потрібно вакцинуватися», – підкреслив Валерій Михайлович.

Друга проблема, яку озвучив керівник медзакладу – брак кисню у пологовому будинку. Наразі у медзакладі перебувають дві жінки, котрі повернулися з Чернігівської обласної лікарні, де лікувалися від коронавірусної хвороби. Вони ще потребують кисню.

«Я звернувся з цією проблемою до першого заступника Чернігівської облдержадміністрації. Кисень для нас знайшли. Дякую обласному керівництву і міському голові Олександру Кодолі за сприяння у цьому питанні. Наразі 6 балонів у нас є. Але цього замало. Раптом з’являться ще такі  пацієнтки…», — припустив В. Якуба.

«Оперативно інформуйте про ситуацію, щоб у нас був час вирішити дане питання», — зауважив міський голова Олександр Кодола.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет