Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 989855324234-1024x578.jpg

Ніжин пишається своїми Героями! 🇺🇦

ГЕРОЙ УКРАЇНИ СИЛ ПІДТРИМКИ

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України №179/2022 звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” присвоєно підполковнику Сергію БУРКОВСЬКОМУ.

Підполковник Бурковський проходить службу в одній із військових частин Командування Сил підтримки Збройних Сил України. З перших днів повномасштабної війни керував зведеною групою, яка займалася підготовкою до знищення 4 мостів через водні перешкоди на напрямах просування підрозділів російських окупаційних військ.

Коротко про деякі епізоди бойових роботи:

☑️25 лютого, під час перетину противником мосту у н.п. Мартиночи, було здійснено підрив військової техніки ворога. У ході бою знищено 3 одинці бронетехніки. Підполковник Сергій Бурковський отримав поранення, але продовжував бій та організував відхід особового складу на нові позиції.

У подальшому безпосередньо здійснював керівництво зведеною групою по встановленню мінно-вибухових загороджень на підступах до м. Ніжин.

☑️З 24 лютого по 10 березня зведеною групою під його керівництвом знищено шість БТРів, танк Т-72. Захоплено три паливозаправника АЦ-5,5, танк Т-72 та дві одиниці РСЗВ “Град”.

☑️13 березня воїни-інженери зупинили просування колони ворожої техніки. У ході бою знищили один вантажний автомобіль КАМАЗ, один паливозаправник. Захопили два вантажних автомобіля КАМАЗ, один з яких перевозив ПЗРК “Ігла”, танковий мостоукладальник МТУ-90 та інженерну машину розгороджень ІМР-2М. Також знищено живу силу противника, у тому числі і начальника інженерної служби 7 окремої гвардійської краснознаменної орденів Суворова, Кутузова, Александра Невского Оренбурзької танкової козачої бригади капітана Нікітіна.

☑️16 березня зупинили чергову колону. В цьому бою окупанти недорахувалися 4 вантажних автомобілів з вантажем продовольства, двох 152 мм гаубиць “Мста-Б” та автомобіля КАМАЗ з боєкомплектом до них.

☑️17 березня знищено один танк Т-90 шляхом його підриву.

☑️19 березня захоплено дві одиниці 152 мм гаубиць “Мста-Б”, три вантажних автомобіля КАМАЗ з боєкомплектом до них, а також машину управління артилерійським вогнем 1В110. Знищено автомобіль КАМАЗ шляхом його підриву.

☑️20 березня знищено 2 одиниці ЗРК “Тор”.

☑️21 березня знищено колону техніки у складі: танк, БМП, бронеавтомобіль “Тигр”, паливозаправник та два автомобіля КАМАЗ з боєприпасами.

Ось так, коротко, про буденну роботу Сергія Вікторовича та його підлеглих.

Слава Україні!

Героям слава! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Зі сторінки міського голови Олександра Кодоли