Сьогодні в Апеляційному суді області відбулося засідання із обрання запобіжного заходу ніжинському реконструктору, якого Служба безпеки України затримала за підозрою у виготовленні зброї бурштиновим копачам. У суді першої інстанції йому було обрано домашній арешт. Прокуратура в апеляції вимагала обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.29727956250_797abda7fe_o

Апеляційний суд відмовив у задоволенні скарги, найближчі 2 місяці підозрюваний проведе під домашнім арештом, повідомляє Свобода ФМ.

Нагадаємо, тиждень тому СБУ відрапортувала про викриття у Ніжині підпільної зброярні.Співробітники спецслужби затримали «зброяра» неподалік майстерні під час спроби продажу виготовленої вогнепальної зброї – бойового мушкета. Раніше правоохоронці задокументували реалізацію зловмисником пістолета «ТТ».

Затриманим виявився місцевий реконструктор історичної зброї – мушкетів та дуельних пістолетів, відомий під прізвиськом «Рагнар».

Рідні та знайомі спростовують звинувачення СБУ. На їхню думку, Рагнар не міг виготовляти зброю для криміналітету, адже його мушкети не можуть використовуватись як знаряддя вбивства.