Черговий злочин проти комунального майна стався на майданчику для збору твердих побутових відходів по вулиці Челюскіна. Цей майданчик стоїть на виїзді з Ніжина, поруч з кінцевою зупинкою громадського автотранспорту району «Ветхе». Про це написали на сайті Нежатин.

Головною метою цього майданчика є зменшення засміченості та покращення чистоти на в’їзді до міста, так як знайомство з Ніжином та перше враження про нього складається саме з першої вулиці.

На ранок понеділка мешканцям та гостям міста по Челюскіна постала картина розгромленого майданчика з вкраденими металічними листами, що являли собою його красиву, зелену огорожу  та слідами підпалу. Раніше на тому місці вже було вкрадено новий бак для сміття, а тепер вже й огорожу розібрали. Звісно, що нормальна людина зі здоровим глуздом такого не скоїть , а тільки…втім оцінку скоєного виносимо на розсуд громади.

Знову маємо факт вандалізму і, що саме цікаве, безкарного. Досі шукають зловмисників, що понівечили знак «Я люблю Ніжин», що побили ліхтарі в сквері ім. Ю.Лисянського, що вкрали та розбили пам’ятник М. Бернесу, що крадуть дорожні знаки, баки для сміття , листи профнастилу та скоїли інші хуліганські дії, спрямовані, на сам перед ,проти мешканців Ніжина та культури міста. Найстрашніше, що ніхто не знає, який об’єкт для наруги виберуть черговою жертвою вандалізму.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» жорстко засуджує дії такого роду та закликає до захисту комунального майна правоохоронні органи.

Давайте разом берегти та цінувати те, що маємо, інакше Ніжин стане містом руїн!