25 серпня засіданням виконавчого комітету Ніжинської міської ради було розглянуто проект рішення «Про затвердження списків учнів загальноосвітніх навчальних закладів на харчування за кошти міського бюджету в 2016—2017 навчальному році».

На засіданні обговорилась вимога Управління освіти, в якій йдеться мова про забезпечення за кошти міського бюджету можливість безоплатного харчування учнів 1-4 класів у загальноосвітніх школах, а також учнів 5-11 класів, що відносяться до пільгових категорій. IMG_4464

Відмітимо, до цих самих пільгових категорій входять 52 учні — діти-сироти діти, позбавлені батьківського піклування, та з прийомних сімей; 148 учні із малозабезпечених сімей; 12 — прибувших до Ніжина із зони АТО, 97 учні — батьки яких брали участь в бойових діях на Сході України.
Таким чином, з міського бюджету на харчування дітей необхідно виділити 2 мільйони 673 тисячі 44 гривні. За словами Станічлава Крапив'янськського, грошей в міському бюджеті достатньо, і на харчування дітей дана сума може бути виділена. Згідно цієї доповіді, рішення було прийнято одноголосно, а отже з початку навчання батькам не треба буде платити за харчування дітей.