22 жовтня пройшов Чемпіонат області з активних шахів серед юнаків 2002 – 2003 та 2007—2008 років народження. У ньому між собою змагалися учасники з Чернігова, Варви, Прилук, Ніжина. Про це повідомило видання «Правда ТУТ».

Вікову категорію 14-15 років представило 33 юних шахісти, а 9-10 років – 36 гравців.

Вихованці Ніжинської дитячо-юнацької спортивної шахової школи показали високі результати.

Андрій Нестеренко взяв “бронзу” та Олександр Кулепестін – “срібло”.

“Було неважко, адже граю в шахи я з 5 років. Коли був меншим, трохи програвав батькам. Зараз кладу їх на лопатки. Мені подобається думати, створювати нові комбінації, маневрувати. У шахах потрібно весь час щось обмірковувати, не поспішати та слухатись тренера”, – ділиться срібний призер змагань.

Це не перша перемога юного Сашка. Рік тому він став бронзовим призером Чемпіонату України серед юнаків до 8 років. У серпні цього року малий шахіст виборов “золото” на Всеукраїнському шаховому турнірі.

До слова, лише за 2016 рік у Ніжинській шаховій школі провели близько 54 міських та виїзних змагань. Цьогоріч тут навчається 216 вихованців – від семирічних до сімнадцятирічних. Змагаються між собою і ветерани. Є як і призери змагань, так і чемпіони України: Денис Харченко, який у 2004 році став чемпіоном України серед юнаків до 12 років; та Микола Кожемяко – найкращий ветеран змагань цього року.