11-12 травня смт.Підгірці, що на Київщині, знову приймав Чемпіонат України з бойового самбо. Цього разу чоловіки та юніори вийшли на килим у спортивно-розважальному комплексі “Рестоград-Імперія”. Чернігівська область виборола 5 місце серед чоловіків та 4 місце серед юніорів. Проявили себе на чемпіонаті й ніжинці.

Спортсмени Ніжинської КДЮСШ ФСТ “Спартак” успішно представили місто в цих змаганнях.

У віковій категорії чоловіки чемпіоном України у 82 кг став Максим Шило (3 перемоги). Володимир Тимченко та Максим Григор у 68 кг здобули 7-мі місця (1 перемога, 1 поразка). Євгеній Нестеренко та Сергій Крило залишились без призового місця, провівши також по два поєдинки.

У категорії юніори Чемпіоном України у 82 кг став Іван Кубрак (3 перемоги), який виконав норматив кандидата в майстри спорту України. ІІІ місце з двома перемогами в 57 кг взяв Данило Мартиненко, виконавши І спортивний розряд.

Андрій Курлаєв (62 кг), Ярослав Кубрак (68 кг), Нікіта Полівко (74 кг) програли в першій сутичці.

Президент Української та Європейської федерації бойового самбо Ельхан Велієв високо оцінив позитивну стабільність виступів ніжинських спортсменів на Чемпіонатах та Кубках України. Так, Іван Кубрак до юніорів неоднорзово перемагав у чемпіонатах серед юнаків середнього та старшого віку. Подякував і тренеру КДЮСШ ФСТ “Спартак” Олександру Васильєву за стабільність виступів у всіх вікових групах.