Ніжинський будинок дітей та юнацтва нещодавно відсвяткував ювілей – 60 років важливої та різнопланової роботи з дітьми. Всі ці роки багато сотень ніжинських школярів отримали позашкільну , естетичну освіту. Але не лише школярі мають змогу відвідувати стіни НБДЮ, вже багато років на базі Будинку дітей та юнацтва діє школа “Паростки”, що дає змогу дітлахам від 3 до 6 років набути базові знання у зручній та цікавій формі.

Саме в віці 3-6 років дітки мають величезну цікавість та допитливість тому викладацький колектив школи “Паростки” разом з батьками організовує малечі різноманітні екскурсії. Не виключенням став і літній період.

На початку червня, напередодні Всесвітнього Дня охорони довкілля вихованці школи “Паростки” пізнавали тваринний світ під час цікавої екскурсії до салону “Природа”. Від того, як емоційно та захоплено сприймали малюки побачене в салоні, можна бути впевненими, що з них виростуть дбайливі та небайдужі до стану довкілля свідомі мешканці планети Земля.

Нещодавно маленькі вихованці НБДЮ завітали до пожежної частини вихованці Школи “Паростки” знайомилися із цікавою, відповідальною та ризикованою професією рятівника.

Джерело: Нежатин