Нещодавно була опублікована стаття «Ніжинські лікарі купили через Prozorro планшети за дорожчою вартістю». КЗ «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» прокоментував цю ситуацію:

“Оскільки зазначена стаття мала значний суспільний резонанс і містила недостовірну інформацію щодо марки  планшетів, запропонованих ФОП Спесивцев Д.О., адміністрація КЗ «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» вважає за необхідне надати роз’яснення.

Для реалізації  покрокових заходів щодо впровадження медичної реформи, закладом через систему електронних закупівель було оголошено допорогову закупівлю планшетів (планшетних комп’ютерів) з чохлами у кількості 25 комплектів на загальну суму 149750,0 грн. При оголошенні закупівлі було чітко зазначено технічні вимоги до предмета закупівлі, а саме характеристики еквівалентні ASUS ZenPad 10”2/16 LTE.

Учасник закупівлі ФОП Спесивцев Д.О. при найнижчій ціні запропонував планшетні комп’ютери Prestigio Grace 3101 4G з технічними характеристиками, що не відповідали оголошеним. ФОП Спесивцев Д.О. було дискваліфіковано, а пропозицію відхилено як таку, що не відповідає умовам оголошеної закупівлі.В системі електронних закупівель опублікована скан-копія документа з відповідним аргументованим рішенням. Переможцем закупівлі планшетних комп’ютерів з чохлами було визначено учасника з наступною найменшою ціновою пропозицією, який запропонував планшетні комп’ютери ASUS ZenPad 10”2/16GB LTE з відповідними технічними характеристиками.

Документи щодо всіх етапів закупівлі розміщені на Prozorro та є у вільному доступі для перегляду за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-02-21-000258-a.”

Джерело: Нежатин