Останніми днями на дитячих майданчиках Ніжина активізувалися комунальники. Не дивуйтеся, якщо побачите працівників комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» зі звичайними тачками, які доставляють пісок до дитячих пісочниць.

«Чому саме у такий старовинний спосіб — на тачках?» — поцікавилася журналіст «УН» у заступника начальника КП «ВУКГ» Владислава Кормана.

«Коли машина з піском не може близько під’їхати до пісочниці  — заважають паркан або ще якісь перепони, тоді виручають тачки. Взагалі це звичайний щорічний процес – доставка піску по пісочницях. Управління житлово-комунального господарства та будівництва щорічно закуповує пісок, а вже доставку здійснює підприємство, яке виграє тендер. Цьогоріч придбано 80 тонн піску. Оскільки тендер на транспортні послуги виграло КП «ВУКГ», то, відповідно, пісок доставлятимуть працівники нашого підприємства  - загалом на 40 дитячих майданчиків», — пояснив Владислав Адольфович.

На запитання журналіста «УН», чому саме зараз, у серпні, виконуються ці роботи, Владислав Корман, який, до речі, також є депутатом  Ніжинської міської ради, відповів: «Саме зараз, згідно з рішенням сесії, виділено кошти на дані цілі».

Сьогодні, 6 серпня, роботи вже проведені на вул. Шевченка, 97 та в 3-му  мікрорайоні.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано КП «ВУКГ»