Не варто сперечатися, що медицина потребує великої уваги по всій Україні, Ніжин не став виключенням. Застарілі будівлі, які не відповідають сучасним стандартам, віджила техніка — це тільки невелика частинка проблем, з якими стикаються жителі міста.

Дитяче відділення Ніжинської центральної лікарні потребує особливої уваги, адже це місце, де ставлять на ноги майбутнє міста та всієї держави. Наразі дитяче відділення не має всіх умов, яких би хотілося бачити, але поступово силами депутатів кабінет за кабінетом, відділ за відділом ситуація покращується.

Важливий подарунок в палату інтенсивної терапії вручив народний депутат Олександр Кодола. Медики отримали нову техніку — монітор пацієнта «Біомед», який допомагає визначити стан хворої дитини за лічені секунди. Лікарі відмітили, що з допомогою старої техніки для цього потребувалось не менше як пів години. Цей кабінет також отримав функціональне ліжко, яке має спеціальні перегородки, аби діти під час сну не впали з нього. Ще одним подарунком став пересувний бактерицидний опромінювач, без якого не може існувати ні одна сучасна лікарня.