IMG_3605

Міська рада та міський голова Ніжина Анатолій Лінник всерйоз вирішили поборотися за перемогу у всеукраїнській акції «7 чудес України: історичні міста та містечка», яка нещодавно стартувала.

Вчора 8 червня в міській раді було створено робочу групу для  участі у цій акції. Як відомо, загальнонаціональна акція «7 чудес України» була започаткована Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» у 2007 році. За час свого існування вона стала найрезонанснішим та найуспішнішим проектом у галузі популяризації вітчизняного туризму за більш ніж 20 років української незалежності! Пройшло 5 етапів, цього разу за перемогу в етапі «7 чудес України: історичні міста та містечка», боротиметься 21 місто нашої держави, серед яких і Ніжин.

«Всеукраїнська акція «7 чудес України» задумувалася як прагнення показати українцям і світу історично значиме, архітектурно витончене, туристично привабливе, одним словом – красиве та унікальне обличчя держави, в якій ми живемо. Тут не хотілося згадувати традиційних пояснень сумних сторінок історії нашої країни. Ми, навпаки, прагнули продемонструвати велич української історії не лише у формі гіпотез і казкових легенд, а й по факту», – говорить ініціатор проекту Микола Томенко.

Переможці визначаються шляхом електронного голосування. І перемагає те місто чи пам’ятка, які наберуть найбільше голосів. А для цього потрібне не тільки власне бажання і голосування  жителів міста, у нашому випадку Ніжина, а й привернення до нього уваги якогога більшої аудиторії користувачів мережі Інтернет. А значить ніжинці повинні показати «товар лицем», тобто привернути увагу туристів і широкого загалу до принад міста. Ось цим і буде займатися робоча группа. А показувати «принади товару» нащадки ніжинських купців, які були відомі від Уралу до Відня, завжди вміли. Ну це такий аванс. А загалом  плани у організаторів досмить таки серйозні — це й робота з медіа і соціальними мережами, це й власне просування міста, як туристичного об’єкту в Україні та за її межами. І, звичайно  надання пам’яткам міста привабливого зовнішнього вигляду.

Обіцяв підтримку і народний депутат Олександр Кодола, чиї поміники також увійшли до складу робочої групи.  Він вже заккликає чернігівців підтримати земляків-ніжинців і проголосувати на сайті «7 Чудес України» http://7chudes.in.ua/opytuvannya-2016/ за Ніжин.

«У Ніжина з його історією, унікальними пам’ятками та непересічною красою, є всі шанси перемоги у цьому конкурсі і стати одним із найцікавіших туристичних об’єктів України. Варто лише розповісти про своє місто.  Доведіть, що Ніжин вартий бути одним із семи чудес України», — запросив до участі у конкурсі народний депутат.

Також в планах народного депутата  порганізація спільно з Миколою Томенком прес-туру за участі кореспондентів загальноукраїнських та регіональних ЗМІ.

Що треба пам’ятати, щоб голосування було успішним, і ваш голос був врахований.

При голосуванні слід обов’язково обрати сім міст-претендентів, ввести своє ім’я та місто і поставити «галочку» в полі перевірки, чи ви — реальна людина. Після того голосування буде успішним. Голосуємо за цим посиланням http://7chudes.in.ua/opytuvannya-2016/.