Досить часто від старшого покоління можна чути нарікання в бік молоді, мовляв не хочуть читати, не прагнуть до навчання і повсякчас байдикують. Ще у V ст до н.е. Сократ заявляв : «Сучасна молодь погано вихована, зневажає авторитети, не поважає старших. Діти сперечаються з батьками, жадібно ковтають їжу та до розпачу доводять вчителів.» Але це не про ніжинських підлітків. Вкотре Ніжинська Ліга старшокласників на чолі зі своїм незмінним керівником Анжелікою Тимченко доводять нам, що молодь в нас «золота» в найкращому сенсі цього слова. Творити добрі справи, відкривати світ по новому, дізнаватися купу цікавих речей – це реалії наших ніжинських дітей.
21 лютого Україна відзначає День Рідної мови, а кожне свято це привід до веселощів і забав. Ліга старшокласників відсвяткувала День Рідної мови по особливому у Центральній міській бібліотеці Ніжина. Кмітливі та креативні бібліотекарки підготували для них низку цікавих квестів і завдань. Ось, що розповіла куратор Ліги старшокласників Анжеліка Тимченко на своїй сторінці в соцмережі: «День рідної мови 21.02.2018 р. для активістів Ліги старшокласників м.Ніжина пройшов у вигляді book-квесту, люб’язно підготовленого нашими друзями, хранильками знань і слова, милими працівницями Ніжинської МЦБ. Жваво, захопливо, натхненно, пізнавально та весело...Ось як це було)) Велика кількість різноманітних завдань, ну і звичайно, ... КНИГИ!!! Це неперевершено! Велика вдячність чарівним бібліотекаркам за любов до своєї праці та читачів!!! Ви наповнили нас новими знаннями та яскравими емоціями, а ми вас новими читачами))
Окреме дякую Президенту Ліги Насті Гузь за творчу “вишеньку на торті” – спонтанний “open piano” та українську музику!!! Це було душевно…
Всім рекомендую пройти такий вид квесту!!!))»
Щоб там не казали про недоліки сучасної молоді, але журналісти сайту «Нежатин» впевненні, наша молодь найкраща, найрозумніша,найталановитіша!

підготувала Лілія Журко

Джерело: Нежатин