Як вже повідомляв сайт «УН», вчора, 2 листопада, Ніжин з робочим візитом відвідав Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Він побував у Ніжинській міській лікарні, де проінспектував хід робіт з реконструкції приймально-діагностичного відділення, яке проводиться у рамках «Великого будівництва», взяв участь у відкритті другої черги елеватора Баришівської зернової компанії, а ще – ознайомився з роботою Центрів масової вакцинації, поспілкувався з відвідувачами та медичними працівниками.

Оскільки на Чернігівщині і у Ніжині, зокрема, встановлено «червону» зону, і через це введено низку правил, суттєво збільшився попит на щеплення від COVID-19. Відтак місцева влада, зі слів міністра, повинна терміново скорегувати графік роботи та потенційну спроможність центрів вакцинації в регіоні.

Центри мають працювати з 8:00 до 20:00, а також у вихідні дні.

«Усі, хто хоче щепитися, повинні отримати можливість зробити це швидко та безпечно», — зауважив О. Чернишов.

Ніжинський міський голова Олександр Кодола підкреслив, що наразі Ніжинська громада має найкращі показники в області з вакцинації. Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус це підтвердив.

Нагадаємо: як повідомляла керівник Ніжинського міського центру первинної медично-санітарної допомоги Оксана Калініченко,  1 листопада, на розширеній міжвідомчій нараді, за минулий тиждень щеплено 3 379 жителів Ніжинської громади. Загалом за весь період вакциновано 40 067 осіб, що складає 72% населення.

Тільки за останню добу – станом на 2 листопада – щепилося 2 230 осіб.

 Як неодноразово повідомляв голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус, загалом на Чернігівщині вакцинувалося лише 22% населення.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора