Подвиг нащадків не варто забувати – це проста і стара істина завжди актуальна. Тому небайдужі ніжинські активісти, зокрема Володимир Стрельніков, організували збір коштів для поповнення музейної кімнати видатного ніжинського мореплавця Юрія Лисянського в бібліотеці ім. М. Лавровського. Буквально за тиждень коштів виявилося достатньо аби придбати один з експонатів музейної колекції.
Тож громадські активісти Володимир Стрельніков та Анжеліка Тимченко разом з директором бібліотеки, завідувачем Музею рідкісної книги Олександром Морозовим демонструють один з майбутніх експонатів музейної кімнати Ю. Лисянського – Глобус.

Олександр Морозов зауважив : “Шановні друзі! Ще один крок до створення меморіальної музейної кімнати “Мандрівник козацького роду” ми з Вами зробили! За допомогою коштів, зібраних учасниками та адміністрацією групи “Наш город Нежин” було придбано глобус для облаштування музейної експозиції, присвяченої нашому земляку, навколосвітньому мореплавцю Юрію Лисянському! Адміністрація бібліотеки та Музею рідкісної книги Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя висловлює щиру подяку усім небайдужим! Отже, працюємо далі!”

Джерело: Нежатин