Ніжинщина попрощалася ще з одним Героєм - підполковником Марченком Володимиром Михайловичем, який загинув у результаті ракетного обстрілу в м. Кропивницький.

Народився він 23.02.1988 р в с. Мильники (колишня назва с. Григорівка). Зростав товариським та життєрадісним, майже не хворів. Мріяв стати військовим.

В дитинстві часто дивився в небо та казав, що хоче літати. Був пізньою дитиною в батьків, є ще двоє старших братів.

Після закінчення 9-го класу місцевої школи поїхав навчатися до військового ліцею м. Чернігів. По закінченню вступив до Харківського НУПС та закінчив його з відзнакою. Згодом був направлений на службу в пгт Озерне Житомирської обл.

З 2017 по 2019 рр. працював викладачем в ХНУПСі на кафедрі аеродромно-технічного забезпечення. З 2019 року був командиром ВЧ (аеродром Канатове).

Одружився Володимир в 25 років. Дружина, Тетяна Федорівна, також військовослужбовець. Виховують п’ятирічного сина Дениса, який зі слів мами, є копією тата.

Володимир мав багато друзів, в рідному селі всі його поважали. Часто зверталися за допомогою і нікому він не відмовляв. На службі був відповідальним, багато часу їй приділяв. Завжди все встигав. Казав, що його професія – це його життя.

Вів здоровий спосіб життя, любив плавати і — за можливості — відвідував басейн.

З дружиною були постійно на зв’язку, крім дня, коли завдавали ударів по аеродрому. Після перемоги мріяв поїхати на море з родиною, а також придбати власне житло поблизу рідного села… Але не встиг…

Поховають Володимира в с. Мильники біля могили батьків.Висловлюємо щирі співчуття родині та всім близьким...

Вічна пам’ять Герою!

За інформацією Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки