У Ніжинському медичному коледжі Чернігівської обласної ради 7 листопада 2019 року відбулась давно очікувана подія — відкрився спортивний майданчик для студентів!

До сьогодні проведення занять з фізичного виховання на вулиці потребувало домовленостей із іншими закладами. А тепер студенти-медики можуть займатися фізкультурою на волейбольному майданчику та на сучасних вуличних тренажерах.

Робота з облаштування майданчика тривала рік. Але завдяки  коштам залученим народним депутатом України VIII скликання Олександром Кодолою, ініціативі дирекції, ентузіазму, підтримці адміністрації, викладачів, співробітників, студентів, розумінню  меценатів мрія студентства збулась!

На відкриття майданчика до коледжу завітали почесні гості — народний депутат України VIII скликання Олександр Кодола, почесний громадянин міста Ніжина Володимир Мамедов, представники мерії, меценати.

“Радий завітати до своїх справжніх друзів в Ніжинському медичному коледжі!

Та ще і з такої чудової нагоди, як відкриття нового спортивного комплексу, про який тут мріяли багато років. Приємно, що цей об'єкт ми збудували спільно з колективом, студентами закладу та місцевими підприємцями.Вдячний всім за співрацю”, — прокоментував подію Олександр Кодола.

Народний депутат Олександр Кодола давно і плідно співпрацював із керівництвом коледжа, і завжди відгукувався на прохання студентів та педколективу закладів. За його сприяння в коледжі з’явилися нові меблі сучасна комп’ютерна техніка, облаштовано внутрішні санітарні приміщення, чого не було за всю більш ніж вікову історію закладу

Також варто зазначити, що такої цілеспрямованої допомоги розвитку фізичної культури та спорту, як за роки депутатської каденції Олександра Кодоли Ніжин ще не знав. Тільки на розбудову спортивної інфраструктури міста депутат залучив 5,6 мільйони гривень. В місті з’явилися 2 футбольних міні-поля зі штучним покриттям, Олімпійський боксерський ринг під відкритим небом, тренажерне-містечко на вул. Космонавтів, низка спортивних майданчиків для закладів освіти. В цілому розвиток 209 виборчого округу нардеп залучив 128,9 млн грн державних інвестицій.

Фото із сайту Ніжинського медичного коледжу та Фейсбук сторінки Олександра Кодоли