День медичного працівника святкують 16 червня. Цьогоріч він припадає на неділю. Тож ніжинських медиків вітали уже сьогодні. До привітань долучився народний депутат України Олександр Кодола. Він подякував за самовіддану працю лікарям усіх амбулаторій Ніжинщини в Управлінні Ніжинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Відвідав Ніжинську міську стоматологічну поліклініку та подарував медичний інструментарій. Привітав працівників Ніжинського відділення екстреної швидкої медичної допомоги ЛПЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», пологового будинку та Ніжинської районної лікарні.

Зокрема на  оновлення та розвиток ЦРЛ за ініціативою депутата залучено понад 1 мільйон гривень. Лише цього року — понад 600 тисяч гривень на ремонт неврологічного відділення в районній лікарні. У 2017 році за його дольової участі придбано сучасний УЗД апарат, іншу необхідне медичне устаткування, наприклад апарт штучної вентиляції легенів та багато іншого.  Загалом, за ініціативою нардепа, на розвиток та оновлення матеріальної бази ЦРЛ залучено майже 1 мільйон гривень. На прохання колективу лікарні Олександр Кодола на найвищому державному рівні піднімав питання підвищення заробітної плати медичним працівникам.

Усі ці медичні заклади району відчувають постійну підтримку народного депутата.

За 5 років нардепом залучено понад 7 мільйонів гривень для медичних закладів Ніжинщини. Серед найбільших траншів: понад 3 мільйони гривень на ремонт та закупівлю обладнання в  Ніжинський пологовий будинок.

У залі кардіологічного відділення центральної міської лікарні ім. Галицького, на лікарів чекали привітання та відзнаки від головного лікаря Олександра Костирка, місцевої влади та народного депутата України Олександра Кодоли. Грамоти, подарунки та щирі вітання від нардепа передав його представник Олексій Пірковський.

“Олександр Кодола дуже вгадав, що привітав наших медиків тортами. Адже від організації профспілок ми придбали для кожного відділення електрочайники. Насправді, лікарі більшу частину свого життя проводять на робочому місці. Тому треба думати про облаштування їх перепочинку.” — каже голова профспілкового комітету Тетяна Кедрова.

Сьогодні, медики, яких ми звикли бачити постійно лише  у білих халатах, гарно вбрані та усміхнені приймали щирі поздоровлення, квіти та подарунки. Праця лікаря подекуди непомітна. Але без людей, які присвятили своє життя цій соціально важливій професії не обійдеться жоден населений пункт. Наші лікарі, часто недосипаючи ночей, рятують та зберігають наші життя. Тож низький їм уклін, за їх самовіддану працю.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли.