Під час робочого візиту Міністра МВС до Ніжина відбулася зустріч з особовим складом Ніжинського відділу поліції. В ході зустрічі Арсен Аваков розповів про нові критерії оцінки роботи поліцейського.

 «У пріоритеті буде рівень довіри громади до правоохоронців. Другий індикатор – рівень розкриття злочинів. Якщо вам довіряє населення вашого регіону, значить ви працюєте правильно   У пріоритеті буде рівень довіри громади до правоохоронців. Другий індикатор – рівень розкриття злочинів», — зазначив він.

Крім того Арсен Аваков повідомив про підвищення рівня соціальної забеспеченості правоохоронців, зокрема щодо підвищення заробітної плати.

Народний депутат України Олександр Кодола, який також брав участь у зустрічі, зазначив:

«Наша парламентська команда разом з МВС команда працює над додатковою програмою соціальної підтримки правоохоронців, зокрема поліцейських, гвардійців, прикордонників та рятувальників, що стосується забезпечення та найму житла. У проекті Держбюджету ми наполягаємо на підвищенні заробітної плати для рядового складу на 30%, а для деяких підрозділів навіть удвічі. Сподівась, що така підтримка сприятиме розвитку правоохоронної системи України і, головне, буде вагомими стимулом для правоохоронців сумлінно виконувати свої службові обов’язки».

Пі час зустрічі в Ніжині Міністр також нагородив поліцейських Чернігівської поліції відомчими відзнаками та цінними подарунками, Ніжинський відділ поліції ГУНП Чернігівської області отримав три поліцейські автомобілі та нове обладнання.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли