Рішенням виконавчого комітету Ніжинської міськради затверджено стартову ціну та умови продажу нежитлової будівлі «лазня», що знаходиться по вулиці Козачій, 3. Споруду 1989 року площею 2319,7 м2, розташовану на земельній ділянці площею 0,2626 га, планують продати за 2 мільйони 271 тисячу 288 гривень (без ПДВ). Старт аукціону 14 серпня 2019 року в електронній торговій системі «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ».

Крок аукціону – 22712, 88грн. Кожен, хто бажає взяти участь у аукціоні зобов’язані подати разом із заявами документи на участь у приватизації, визначені ч. 1, ч. 7 ст. 14 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна».

Розмір гарантійного внеску — 227128,80 грн. Розмір реєстраційного внеску – 834,60 грн.

Якщо продати будівлю не вдастся з першого разу, то влаштують повторний аукціон із зниженням стартової ціни вдвічі — до 1 млн 135 тисяч 644 грн. без урахування ПДВ. Відповідно і крок аукціону зменшать вдвічі — до 11 тисяч 356,44 грн, і розмір гарантійного внеску учасників — 11 тисяч 356,44 грн. Незмінним залишиться розмір реєстраційного внеску.

Не зможуть продати зі зниженням стартової ціни вдвічі, проведуть аукціон за методом покрокового зниженням стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій.

Нині будівля перебуває на балансі у комунального підприємства «Оренда комунального майна». В характеристиці об"єкту зазначено, що до «лазні» відключені та демонтовані комунікації, а стан конструктивних елементів будівлі та приміщення – незадовільний.

Та попри це, приміщення розташоване в центральній зоні міста і продавати його менш як за 1 мільйон гривень не планують. На цьому наголосив перший заступник міського голови Григорій Олійник на засіданні виконавчого комітету.

Більш детально з умовами проведення аукціону можна ознайомитись тут: Про затвердження умов продажу нежитлової будівлі «лазня», що розташована за адресою:м.Ніжин, вул.Козача,3

Ольга Рогачова