Міністерство освіти і науки пропонує керівникам органів управління освітою та директорам шкіл не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу. Повідомляє osvita.ua.

Відповідна рекомендація міститься у листі освітнього відомства щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019—2020 навчального року. Також Міносвіти просить відмовитись від проведення останніх дзвоників та випускних вечорів.

Табелі навчальних досягнень учнів, свідоцтва про здобуття базової середньої освіти для учнів 9-х класів та свідоцтва досягнень школярів мають бути оформлені не пізніше 15 червня.

Учням 1-8 та 10 класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, копії відповідних документів мають бути надіслані електронною поштою. Оригінали документів школярі отримають у вересні 2020/21 навчального року.

Видача випускникам 9-х класів свідоцтв про здобуття базової середньої освіти має бути здійснена з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог.

За коментарем з цього приводу журналісти mynizhyn.com звернулися до начальника Управління освіти Ніжинської міської ради Станіслава Крапив'янського: «Ці рекомендації з'явились лише вчора. Ми ще не проводили нарад з цього приводу, але є велика вірогідність, що у Ніжині цьогоріч не буде останніх дзвоників і випускного вечора». Тож як саме закінчиться навчальний рік у 2020 році залежитиме від епідситуації і відповідних рішень освітян.

Джерело: osvita.ua mynizhyn
Фото: З мережі