Цими вихідними чарівні вихованки Школи гармонійного розвитку «Позитивчик» (художній керівник Галина Арвахі) підкорювали сцену Відкритого Чемпіонату із східних танців “VOLKAN DANZ Кубок Києва 2018” та Фестивалю з сучасної хореографії «Стихія танцю». У конкурсній програмі ШГР «Позитивчик» представила: 65 сольних постановок, 7 дуетів, 8 групових номерів та 2 продакшн (кількість учасників більше 25 чол.)
Вражала підготовка виконавців, емоційність виступів. Кожен номер фахово оцінювало компетентне журі, ліцензовані судді.

Приємно, що наші юні зірочки з кожним роком відточують свою майстерність, а в цьому році отримали призові місця і сумарною кількістю балів отримали два ГРАН-ПРІ: Чемпіонату зі східних танців “VOLKAN DANZ- КУБОК КИЄВА-2018» та Фестивалю «Стихія танцю».

Конкурс набирає обертів та стає все потужнішим, яскравішим. Дякуємо організаторам Чемпіонату- Надії Петрик, Ірині Шепіциній та ведучій Чемпіонату Вікторії Соловйовій за подаровані враження. Учасникам змагань сподобалась тепла, дружня атмосфера, що панувала на сцені і в залі серед глядачів і це стало додатковим стимулом для їхньої перемоги.

Ніжин славиться юними городянами, які щороку поповнюють ряди талановитої молоді. Творчі діти – найдорожчий скарб міста та наша гордість.
Вітаємо наших переможців-призерів і керівника із заслуженим танцювальним «золотом»!

З любов’ю до рідного міста, Ваш «Позитив».

Джерело: nezhatin