На посаду директора комунального закладу Ніжинської міськради «Молодіжний центр» балотувалося три кандидати: Анжеліка Тимченко, Євгенія Мелюк та Андрій Степаненко. Студентка НДУ ім. Гоголя Євгенія Мелюк свою кандидатуру зняла.

Автор: Ольга Рогачова

Сьогодні, 9 квітня о 16:00 год, в великому залі міськради відбулися презентації програм розвитку «Молодіжного центру» від обох кандидатів. Треба сказати, що молодь не збиралася віддавати свої голоси необдумано. Про це свідчила велика кількість питань до кандидатів від їх електорату. Передусім, молоді люди переживали, аби «Молодіжний центр» врешті-решт не перетворився в суто розважальний заклад для молоді. Однак програми обох кандидатів свідчили про протилежне: залишивши місце для розваг, але зробивши акцент на участі молоді у житті міста та його самоврядуванні.

З відривом у 79 голосів, вибори виграла Анжеліка Тимченко. За неї проголосувало 89 осіб. За Андрія Степаненко — 10.

Зазначимо, що ці вибори все ж носять формальний фарактер. Оскільки призначатиме директора міський голова Анатолій Лінник відповідним розпорядженням.

Заступник міського голови Ігор Алєксєєнко наголосив на тому, що місто чекає від діяльності «Молодіжного центру» позитивних результатів у розвитку діяльності молоді міста. Він попередив, якщо за 2-3 роки цього не побачать, то комунальному закладу можуть відмовити в фінансуванні з міського бюджету.

В штатному розписі «Молодіжного центру» налічується всього три з половиною посади: директор, заступник директора, молодіжний працівник та бухгалтер (на пів ставки).

Розмістити Центр планують в колишньому приміщенні районної газети «Ніжинський Вісник», де колись була грецька кав'ярня.

Після офіційного призначення директора, буде відбуватися реєстрація закладу та укладатиметься договір оренди на приміщення.

Передвиборчі програми кандидатів за посиланнями: Анжеліка Тимченко та Андрій Степаненко