На урочистому зібранні в рамках Всеукраїнського проекту «Я – Українка» , який відбувся 5 червня в Києві відзначили понад 200 найкращих жінок України, яким вручено орден «Берегиня України», подяку та почесну відзнаку.

Серед нагороджених три представниці Ніжина Тамара Стратілат, голова “Ліги ділових жінок” Ніжина, помічник- консультант народного депутата України Олександра Кодоли, Людмила Величко, співзасновник ГО “Спілка жінок Ніжина”, заступник голови Громадської ради Ніжина та Галина Тимошенко, директор Ніжинської дитячої хореографічної школи.

Нагороди вручені за особистий внесок у розвиток держави і вірність нації, зміцнення іміджу України, сумлінну працю та високий професіоналізм. Головна мета проекту – розповісти про жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для блага та розквіту нації, возвеличують країну, множать її здобутки, вражають шляхетністю і милосердям.

Невід’ємною частиною проекту є випуск книги «Я – Українка», на сторінках якої містяться розповіді про жіночі долі невтомних, мудрих, талановитих українок, які досягли значних успіхів у різноманітних галузях професійної діяльності.

Під час урочистостей присутніх привітали перший Президент України з часу здобуття нашою державою незалежності (1991—1994 рр.), засновник фонду “Я — Українка” Леонід Кравчук, міністри, народні депутати України, голови обласних рад та інші почесні гості.