19 березня вчитель історії та правознавства Наталя Нагорна з ННВК № 16 разом із ученицею 9-Б класу Яною Сердюк взяли участь у ІІ Міжнародному освітньому форумі-практикумі, який відбувся у м. Києві за підтримки Міністерства освіти і науки Українита зібрав 263 учасники з 35 міст України.

Ніжинка стала наймолодшою учасницею Міжнародного освітнього форуму-практикуму

Спікерами і тренерами форуму виступили українські та зарубіжні освітяни, гості з Німеччнини, Франції, ОАЕ та Швеції, які презентували успішні різноформатні педагогічні практики.

На семінарах та майстер-класах, зокрема, обговорювали такі питання:

Концепція «щасливої школи». Управління мультикультурним середовищем, сприяння позитивності і толерантності в школах (Пранжела Дуття Дас, ОАЕ);Освіта в Німеччині: організація, планування і оцінювання учбового процесу (Домінік Хаба, Німеччина);Німецький досвід навчання: шкільний проект «Читання вночі» (МарайлєФергуфен, Німеччина);Інтеграція новітніх технологій у навчальний процес французької школи (Полін Бовільє, Франція);Дитячий малюнок, його значення і цінність для педагогів і батьків (ДженніХаубенрайзер, Німеччина);Ціннісно-орієнтована школа: ідеологія освіти на прикладі швецької школи (Сергій Чумаченко, Україна)Стратегічна ідея та фундаментальні засади сучасної освіти (Богдан Олександрук, Україна);Освіта, яка формує цінності, сильні риси характеру та чесноти. Сутність напрямку «позитивна освіта» (Катерина Ясько, Україна);Підлітки – у пошуках розуміння. Практичний майстер-клас для педагогів і психологів тощо.

Сердюк Яна стала наймолодшою учасницею Форуму і єдиною ученицею, яка взяла участь в освітньому проекті для педагогів.

Наразі заходи неформальної освіти є дуже популярними і важливими у контексті творення Нової Української Школи, тому представники ННВК № 16 є постійними активними учасниками різноманітних просвітницьких програм на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.

cntime.cn.ua