01-04 березня в м. Решетилівка Полтавської області проходив відкритий Кубок Полтавської області (Кубок України з пішохідного туризму у приміщенні серед юнаків по лінії освіти). Змагання проходили у двох вікових групах: старша (учасники 2001—2003 р.н.) та молодша ( 2003—2006 р.н.). У змаганнях взяли участь 12 команд в старшій віковій групі та 19 команд у молодшій віковій групі з 11 регіонів України (м. Київ, Полтавська, Донецька Дніпропетровська, Вінницька, Миколаївська, Тернопільська, Чернігівська, Харківська, Херсонська та Львівська області).

Змагання проходили на двох дистанціях – особисто-командна та командна “Смуги перешкод”.

Чернігівщину представляло три команди: дві в молодшій групі – «Норд» Центру ТОВРДМ з Чернігова та “Талалаївський ЦДЮТ”, в старшій групі – збірна Чернігівської областіі, в якій були спорсмени з Варви, Новгород-Сіверського та Ніжина (Півень Наташа).
Збірна Чернігівської області була першою на обох дистанціях та заслужено завоювала золоті нагороди в загальному заліку.

В особистому заліку Півень Наташа,представниця Ніжина, посіла 1 місце, Бєлікова Олена (Варва) – 3 місце серед дівчат, Кузьменко Олександр (Варва) – 2 місце серед хлопців. До речі Півень Наташа здобувши перемогу на особисто-командній дистанції та у складі команди на командній дистанції «Смуга перешкод» виконала норматив кандидата у майстри спорту і стала першою і наймолодшою (учениця 10 класу Гімназії №3) представницею жіноцтва Ніжина, кому буде присвоєно спортивний розряд зі спортивного туризму «Кандидат у майстри спорту України».

В молодшій групі на особисто-командній дистанції «Смуга перешкод» команда «Норд» Чернігіського Центру ТОВРДМ посіла 5 місце, «Талалаївський ЦДЮТ» – 14 місце, на командній дистанції «Смуга перешкод» «Норд» став 10, а «Талалаївський ЦДЮТ» – 1.

В загальному заліку у молодшій віковій групі команда «Талалаївський ЦДЮТ» посіла 7 місце, «Норд» – 8 місце.

На фото Збірна команда Чернігівської області, переможець змагань.Праворуч головний суддя змагань Анатолій Криворучко, методист Полтавського обласного Центру ТКУМ. Поруч у червоній футболці Півень Наташа.

За матеріалом: nizhynrada

Джерело: Нежатин